Akcje i projekty

Wielki Post 2018: wyzwanie #podarujSłowo 

#podarujSłowo -banner kwadrat

Czterdziestodniowe wyzwanie, którego sercem jest codziennie obdarowywanie się z wybraną osobą jednym zdaniem z Ewangelii z dnia. No i modlitwa.
Work in progress, o efektach opowiemy na Wielkanoc 🙂

Adwent 2017: Kalendarz adwentowy

21 bardzo krótkich rozważań do Ewangelii z dnia, w dwóch wersjach: do druku i do użytku cyfrowego. Przygotowany z myślą o 45 osobach. Pobrany przez prawie 2000. Dziękujemy!
1-co-to-takiego-ten-kalendarz-adwentowy-2

Gość Niedzielny pisał o kalendarzu tak:
„To projekt dla wszystkich, którzy chcą, żeby Adwent był dla nich w tym roku czymś więcej niż tylko wypadkową sprzątania, biegania po sklepach w poszukiwaniu prezentów, pieczenia pierniczków i pewnej wszędobylskiej „świątecznej” piosenki. Bo Adwent to taki specjalny czas w Kościele, w którym Jezus mówi: jestem blisko. Przyjdź. Spędź ze mną trochę czasu. Posłuchaj mojego słowa.”
Przeczytaj cały tekst 

 

Listopad 2017: Rozkochaj się w Słowie!

rozkochaj sie w SlowieTrzydniowe wyzwanie, realizowane we współpracy z portalem Ewangelizuj.pl i ks. Piotrem Śliżewskim, który przygotował dla nas trzy rozważania pozwalające sprawdzić, jakie mamy relacje ze Słowem.

 

 

Kwiecień 2017: Holy Week Challenge

holy week challenge

Siedmiodniowe wyzwanie, bardzo proste: żeby przez cały Wielki Tydzień odrobinę zwolnić i mieć czas na najważniejsze – czyli czytać Ewangelię codziennie.